Dažnai užduodami klausimai

Tinkamos vietos pasirinkimas

Viskas, ko jums reikia, yra plokščia maždaug 2 m x 2 m erdvė, tvirtu pagrindu, nes kubilas su vandeniu (o dar ir žmonėmis), gali sverti iki 2 tonų, tad reiktų pagalvoti ir apie tai.

Užpildymas vandeniu

Kubilas turėtų būti ne toliau nei 60 metrų atstumu nuo vandens tiekimo.

Parūpinsime žarnos vamzdžio jungtį, o užpildymui reikės apie. 1,5-4 valandų.

Kubilo kaitinimas

Kai kubilas jau pilnas vandens, galima pradėti jį kaitinti. Kaitinimui naudojama sausa mediena – seansui reikia 3-4 maišų, bet tai priklauso nuo oro sąlygų, temperatūros, drėgmės. Mediena galime pasiūlyti arba galite naudoti savo. Jei kubile planuojate būti ilgai, laikas nuo laiko gali reikėti užmesti malkų, kas jis vis šiltų. Tiesa, rekomenduojame nepersistengti, nes sušilęs kubilas vėsta lėtai.

Vandens temperatūra

Ideali temperatūra maudynėms lauke yra 36 – 38°C. Priklausomai nuo metų laiko, tokiai temperatūrai pasiekti vasarą gali reikti 3 valandų, o žiemos metu gali ir dvigubai ilgiau – apie 5-6 valandas. Kol kubilas kaista, jis turėtų būti uždentas, o vandenį laikas nuo laiko pamaišyti, kad vandens temperatūra būtų tolygi.

Ar galima maudytis lyjant arba sningant?

Tikrai taip – kubile ypač malonu būtų, kai lauke vėsu. Nei lietus, nei sniegas didelės įtakos kubilo veikimui neturi, tad tai pramoga tinkama visais metų laikais, bet kokiu oru.